trende
RTRMAX RTM350 Şarjlı Matkap

RTRMAX RTM350 şarjlı matkap, kablosuz rahatlık ve esnek kullanım sunan bir el aletidir. Bu model, genellikle evde küçük tamiratlar, mobilya montajı gibi işlerde veya profesyonel uygulamalarda tercih edilen bir cihazdır. Yüksek performanslı motoru ve ayarlanabilir hız ayarları ile çeşitli malzemeler üzerinde delme ve vidalama işlemleri yapabilme yeteneğine sahiptir. Lityum iyon pil teknolojisi kullanarak uzun süreli kullanım ve hızlı şarj avantajı sağlar.

RTRMAX RTM350’nin ergonomik tasarımı, kullanıcıya konforlu bir tutuş ve uzun süreli çalışmalarda bile yorgunluk hissettirmeyen bir deneyim sunar. Genellikle bu tür cihazlarda bulunan entegre LED işık, karanlık alanlarda çalışırken bile net görüş sağlar, bu da kullanıcının işlerini daha güvenli ve etkili bir şekilde yapmasına olanak tanır.

Modelin ayrıca değişik matkap uçları ve vidalama başlıkları ile uyumlu olduğu için, çeşitli uygulamalar için geniş bir aksesuar yelpazesi sunması beklenir. Bu, kullanıcının tek bir aletle çeşitli işleri kolayca halledebilmesi anlamına gelir.

  • İşlerinize göre hızını ayarlayın
  • Led aydınlatma lambalı
  • Rahat ve ergonomik tutuş
Teknik Özellikler
Akü18V Lithium-ion Çift Akü 1.5 Ah
Tork Ayarı20+1
Tork Gücü30 NM
Hız0-350 D/Dk – 0-1400 D/Dk
Mandren10 MM
Ağırlık0,84 Kg
Koli Adeti10
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.